جستجو
Close this search box.
guitaro.logo
بررسی بهترین گیتارهای کلاسیک سال 2021

معرفی 17 تا از بهترین گیتارهای کلاسیک سال 2022

گیتارهای کلاسیک که از آنها به عنوان گیتار رشته نایلونی یا گیتار اسپانیایی نیز یاد می شود در مقایسه با گیتارهای آکوستیک کیفیت صوتی و فیزیکی جدیدی را به ارمغان می آورد که حتی اگر بهترین گیتار آکوستیک را داشته باشید  هرگز آن را به دست نخواهید آورد. به عنوان مثال از نظر ویژگی های فیزیکی گیتار کلاسیک دارای سه سیم نایلونی هستند و در مقایسه با گیتارهای زهی استیل دارای بدنه ای کوچک و گردن وسیع تری هستند. از نظر صدا گیتار کلاسیک صدای کمتری نسبت به گیتار آکوستیک سیم های استیل ارائه می دهد.

ممکن است شما فکر کنید که این گیتار فقط در یادگیری موسیقی کلاسیک قابل استفاده است اما به دلیل کیفیت آن نوازندگان نخبه از آن برای موسیقی جاز معاصر، پارازیت و حتی برای اجرای زنده نیز استفاده می کنند. همچنین  متخصصان، گیتار کلاسیک را برای مبتدیان توصیه می کنند زیرا رشته های نایلونی برخلاف رشته های فولادی راحتی بیشتری را در هنگام نوازندگی برای آنها فراهم می کند. اگر به دنبال بهترین گیتارهای کلاسیک ارزان قیمت هستید ما در این مقاله در مورد بهترین های بازار تحقیق کردیم و 18 مورد را یافتیم که آنها را در مقاله خود لیست خواهیم کرد، بنابراین لازم است این مقاله را تا پایان بخوانید.

بهترین گیتارهای کلاسیک سال 2022

1. گیتار کلاسیک یاماها C40II

یاماها C40II یک گیتار کلاسیک در اندازه کامل است. بدن آن از صنوبر ساخته شده و گردن دارای شکل کانتور است که راهی راحت برای نگه داشتن آکوردها فراهم می کند. همچنین دارای صفحه انگشت گذاری رزوود است. وقتی نوبت به صدا می رسد همه چیز خیلی ملایم به نظر می رسد. اگرچه بیشتر مردم این گیتار را برای مبتدیان توصیه می کنند اما ما معتقدیم که این گیتار برای افراد حرفه ای هم ایده آل است. شما از صدای تولید شده لذت خواهید برد و هرگز از پخش آن خسته نخواهید شد. از ویژگی های مثبت این گیتار می توان به بدنه کوچک و راحت، صدای متعادل آن اشاره کرد. تنها عیب این گیتار این است که گزینه فول سایز است و برای کودکان مناسب نیست.

1 6

 

2. گیتار کلاسیک رشته ای نایلون صوتی Cordoba C5

این گیتار کلاسیک یک شاهکار است. قسمت سر آن از سرو و دارای روکش براق تیره است، قسمت پشت و کناره آن از چوب ماهون است و صفحه انگشت گذاری از چوب گل رز ساخته شده است. به طور کلی گیتار Cordoba C5 یک گیتار برای تمام سطوح است و یک بستر عالی برای یک مبتدی برای یادگیری نگه داشتن آکورد های مختلف فراهم می کند. اگر چپ دست هستید گزینه چپ دستی برای شما وجود دارد. از ویژگی های مثبت این گیتار کلاسیک می توان به یک کیف گیگ، میله خرپای دو طرفه و  عرض مهره 52 میلی متری اشاره کرد.

 

2 4

3. گیتار کلاسیک La Patrie Etude

اگر به عنوان نوازنده  مایل به سرمایه گذاری در یک گیتار گران قیمت هستید La Patrie Etude همان چیزی است که باید به خرید آن فکر کنید. این گیتار کلاسیک عالی ساخت آمریکای شمالی است و دارای ویژگی های استثنایی است که ممکن است سایر گیتارهای گران قیمت از آن بی بهره باشند. بدنه آن دارای یک نوار سرو و پشت و کناره های ساخته شده از چوب ماهون است. گردن گیتار نیز از چوب ماهون ساخته شده است. این گیتار لحنی متعادل دارد  و با کشش مناسب روی سیم ها چیزی جز صدای عالی برای ژانرهای مختلف ارائه نخواهد داد.

اگرچه گیتار La Patrie یک گیتار فول سایز است به راحتی در دامان شما قرار می گیرد و صرف نظر از قیمت آن ، این گیتار کلاسیک متناسب با هر نوازنده ای است. می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید حتی اگر مبتدی باشید. این گیتار به شما کمک می کند گوش و مهارت های موسیقی خود را با دقت توسعه دهید. از ویژگی های مثبت این گیتار می توان به میله خرپایی برای تأمین تناژ مناسب روی گردن و گردن نازک آن اشاره کرد.

La Patrie Etude Classical Guitar

 

4. گیتار کلاسیک رشته ای نایلون صوتی Cordoba C7 SP

یکی از بهترین گیتارهای کلاسیک سال 2022 گیتار Cordoba C7 است که با بدنی عالی مانند هر گیتار کلاسیک با کیفیت دیگر  دارد و دارای بدنه صنوبر، پشت و کناره های ماهون ، صفحه انگشت گذاری رزوود و یک میله خرپایی است. سازنده این گیتار  همچنین سیم های Savarez Cristal Corum را ارائه می دهد. صدای تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار است و یک تخته فرت را فراهم می کند که بدون وزوز است. به طور کلی صدا متعادل است. این گیتار که متعلق به سری C این برند است یک گیتار با کیفیت برای تمام نوازندگان است. گیتاریست های مبتدی و متوسط می توانند از این گیتار برای اجرای موسیقی خود استفاده کنند. همچنین این گیتار با کیفیت صوتی که ارائه می دهد متناسب با هر سبک نواختی اعم از گیتار کلاسیک، سبک انگشتی یا گیتار اسپانیایی سازگار است. از ویژگی های مثبت این گیتار می توان به میله خرپا، ایده آل بودن آن برای همه نوازندگان و اندازه متوسط ​​گردن آن اشاره کرد.

4 5

 

5. گیتار کلاسیک Ibanez GA3

اگر دانشجویی هستید که به دنبال گیتار کلاسیک کامل برای شروع هستید Ibanez GA3 یکی از بهترین گیتار کلاسیکی است که ارزش امتحان کردن را دارد. ساز زهی نایلونی برای معلمان موسیقی که به دنبال گیتارهای مقرون به صرفه برای درس خود هستند نیز مناسب است. از ویژگی های این گیتار می توان به بدنه صنوبر، گردن چوب ماهون ، صفحه انگشت گل رز و پل آن اشاره کرد.  کل بدن با براقیت طبیعی بالایی همراه است. با گیتار Ibanez GA3 می توانید اطمینان داشته باشید می توانید بدون خستگی ساعت ها بنوازید.

 

 

 

5 2

 

 

6. گیتار کلاسیک آکوستیک Cordoba Dolce 7/8

پیشرفت در نوازندگی برای هر گیتاریست، به ابزاری که برای تمرین استفاده می کنید بستگی دارد. اگر شما نوازنده ایی هستید که به دنبال ابزاری با کیفیت هستید، گیتار Cordoba Dolce از همه جنبه ها بهترین گیتار برای  شماست.  بدنه این گیتار شامل یک صفحه رویی از جنس سرو، پشت ماهون ، کناره ها و گردن سرو می باشد. این ساز همچنین با سیمهای Savarez Cristal Corum همراه است که کشش اضافی مورد نیاز نوازنده را فراهم می کند. اگر چه این گیتار دارای لحن عالی است لازم به ذکر است که یک وزوز خاص در آن وجود دارد که برخی نوازندگان آن را دوست ندارند. این گیتار برای بیشتر سبک های نوازندگی ایده آل است. از ویژگی های مثبت این گیتار می توان به عرض مهره 50 میلی متر و وزن سبک آن اشاره کرد.

6 1

 

7. گیتار کلاسیک آنتونیو جولیانی CL-6

CL-6 Antonio Giuliani  هدیه ای مناسب برای هر گیتاریستی است که می خواهد به موسیقی کلاسیک بپردازد . از آنجایی که این گیتار یک گیتار کلاسیک درجه یک است کیفیت های منحصر به فردی دارد. از ویژگی های ظاهری قابل توجه می توان به صفحه رویی از جنس سرو، پشت و کنار گل رز و صفحه انگشت گل رز و گردنی از جنس ماهون اشاره کرد. این گیتار دارای یک پایان جذاب و براق است. هر فرت لحن منحصر به فرد خود را فراهم می کند، در حالی که صدا متعادل باقی می ماند. ما همچنین متوجه شدیم که صدای گیتار ضرب آور اما در عین حال ملایم است.

علاوه بر این اگر احساس می کنید که باید گیتار را به روز کنید می توانید میله خرپا را تنظیم کنید یا می توانید سیم ها را تغییر دهید تا ببینید کدام یک از آنها متناسب با نیاز شماست. نه تنها افراد حرفه ای از نواختن این ساز لذت خواهند برد بلکه این گیتار مناسب افراد مبتدی نیز می باشد و می توانند یک گیتار کلاسیک داشته باشند که بتوانند با آن رشد کرده و از آن لذت ببرند. از ویژگی های مثبت این گیتار می توان به پایان جذاب و براق طبیعی، بدن کوچک و اندازه کامل گیتار اشاره کرد.

 

 
8. گیتار کلاسیک آکوستیک-برقی Stagg

 گیتار فول سایز Stagg یک پیش تقویت کننده چهار باند برای شما فراهم می کند. همچنین این پیش تقویت کننده همراه با یک تیونر داخلی است که تنظیم آن را برای مبتدیان آسان می کند. و از آنجایی که این یک گیتار آکوستیک-الکتریکی است می توانید مطمئن باشید که می توانید در هر محیطی تمرین کنید. این گیتار هیچ حرکت و وزوزی در هنگام اجرا ندارد و با هر سبک بازی سازگار است و با بدن نازک نوازندگان می توانند با راحتی مطلوب و بدون هیچ گونه انسداد و ناراحتی همراه با بدن گسترده تر با آن بنوازند. همچنین یک ابزار عالی برای حرفه ای هایی است که گیتارهایی را دوست دارند که می توانند هر گونه ژانر را اجرا کنند بدون اینکه صدا را تحت تأثیر قرار دهند.

8

 

9. گیتار زهی نایلون سری Kremona Rosa Morena Flamenco

 ساده ترین راه برای توصیف این گیتار، یک گیتار با عملکرد بالا است. تارها بدون ایجاد خدشه در صدای گیتار کلاسیک صدای پانچ را ارائه می دهند. همچنین شما به راحتی می توانید با صفحه انگشت گذاری کار کنید زیرا رشته ها کاملاً از هم جدا شده اند. رزا مورنا با سبک های مختلف نوازندگی سازگار می شود و از آنجا که صدای آن بلند است می توانید از آن در تنظیمات مختلف استفاده کنید. ما همچنین متوجه شدیم که این یک گیتار کلاسیک عالی هم برای افراد مبتدی و هم برای افراد حرفه ای خواهد بود. کودکان نیز می توانند از این گیتار برای تمرین استفاده کنند. Kremona Rosa Morena  با یک کیف برای سهولت حمل و نقل و نگه داری گیتار ارائه می شود.

 

9

 

10. گیتار کلاسیک مسافرتی 6 تار

گیتاریست ها یا مبتدیانی که عاشق موسیقی کلاسیک هستند اما همیشه از خانه دور هستند گیتاری را می خواهند که بتوانند در خارج از خانه حمل کنند. گیتار مسافرتی 6 تار یک گیتار کلاسیک همراه با بدنه کوچک است که حمل آن به هر کجا بروید راحت می باشد. اگر می خواهید بی سر و صدا و بدون مزاحمت شخص دیگری در اتاق هتل یا خانه تمرین کنید می توانید هدفون را به آن وصل کنید. از ویژگی های مثبت این گیتار می توان به فوق العاده سبک وزن بودن آن، یک پیکاپ و اینکه لحن آن از کیفیت عالی برخوردار است اشاره کرد.

10 1

 


 

 
11. گیتار کلاسیک Pyle Beginner Linden Wood

اگر به دنبال یک گیتار مبتدی کامل برای یادگیری گیتار هستید گیتار کلاسیک Pyle Beginner Linden Wood می تواند بهترین محصول برای شما باشد که با یک اندازه استاندارد شش رشته ای در مقیاس کامل به شما اجازه می دهد تا یاد بگیرید که چگونه بر روی این نوع ساز اجرا کنید. ما این گیتار را برای مبتدیان و بچه ها توصیه می کنیم. به طور کلی این گیتار از مواد ایمن و سازگار با محیط زیست طراحی شده است ، به همین دلیل می تواند بدون نگرانی توسط کودکان استفاده شود. همچنین، این گیتار از سبک جالبی برخوردار است زیرا دارای ظاهری براق است و تخته فرت آن از چوب درخت افرا رنگ آمیزی شده و تجربه نواختن شبیه گیتارهای حرفه ای را ارائه می دهد. از این رو اگر به دنبال یک گیتار مناسب برای کودک خود هستید یا می خواهید به راحتی گیتار کلاسیک بنوازید، این مجموعه مبتدی بهترین انتخاب برای شماست!

 

12

 

12. هولا موسیقی گیتار کلاسیک HG-39GLS

یکی از بهترین گیتارهای کلاسیک سال 2022 گیتار کلاسیک HG-39GLS می باشد که یک گیتار استاندارد کلاسیک با اندازه کامل 39 اینچ است که از چوب با کیفیت عالی ساخته شده است و از تن و صداهای چشمگیری برخوردار است. صفحه انگشت گذاری از گردو ساخته شده است که وقتی صحبت از کیفیت اجرا می شود  مفیدترین چوب برای آلات موسیقی است. آنچه بیشتر از این گیتار کلاسیک دوست داریم این است که مهره TUSQ است و از پلاستیک نیست. هنگام خرید گیتار باید این نکته را در ذهن داشته باشید زیرا مهره می تواند بر کیفیت اجرا تأثیر بگذارد. این گیتار کلاسیک با یک کیسه برای حمل و نقل ارائه می شود که حمل آن را بسیار آسانتر می کند.

 

13

 

13. گیتار کلاسیک یاماها CGS102A اندازه 1/2

همه ما سازهای موسیقی یاماها را می شناسیم که نه تنها برای مبتدیان بلکه برای افراد حرفه ایی نیز بسیار با کیفیت ارائه می شوند. این گزینه برای نوازندگان تازه کار که به چگونگی تسلط بر گیتار کلاسیک آگاه نیستند یک گزینه توصیه شده است  و استفاده از آن آسان می باشد. و بهترین قسمت در مورد آن این است که یکی از مقرون به صرفه ترین گیتار کلاسیک برای دانشجویان و مبتدیان است و انچه بیشتر از همه در مورد این گیتار دوست داریم این است که دارای سیم های نایلونی است که می تواند بهترین صدا ارائه دهد و دارای  بدن و گردن کاربر پسند، نگه داشتن آن ساده و نواختن آن راحت است.

14

 

14. گیتار کلاسیک Cordoba C3M

گیتار C3M  با عرض مهره 52 میلی متر است و مانند همه گیتارهای کوردوبا  دارای یک میله خرپایی است که امکان تنظیم برجستگی سیم ها را فراهم می کند، بنابراین می توانید سیم ها را بالاتر از صفح انگشت گذاری بکشید. C3M مجهز به سیم های کشش بالا Savarez Cristal Corum است. از نظر زیبایی شناسی گیتار دارای یک پایان مات است که در واقع هیچ تاثیری در نحوه صدای گیتار ندارد. در کل این یک گیتار خوب برای نوازندگان مبتدی است که نمی خواهند در ابتدای کار پول زیادی را صرف خرید گیتار کنند.

15

 

15. گیتار کلاسیک یاماها CG122MCH

اگر به یک گیتار در اندازه کامل با وزن سبک احتیاج دارید مدل Yamaha CG122MCH را امتحان کنید. این گیتار با وجود وزن سبک دارای خاتم کاری زیبایی است که باعث می شود نمای گیتار خوب به نظر برسد. گردن دارای یک سبک ساخت 3 لایه است تا از تاب خوردگی جلوگیری کند. پایان گیتار مات است ، که به آن ظاهر قدیمی می دهد.  این گیتار ممکن است برای بعضی ها یک گیتار رده پایین باشد، اما بسیاری از افرادی که آن را خریداری کرده اند می گویند که لحن و کیفیت آن شبیه گیتارهای با قیمت بالاتر است.

 

160
 

 

16. گیتار کلاسیک یاماها اندازه CGS103A 3/4

این یک گیتار کلاسیک با اندازه 3/4 و با طراحی کلاسیک است که از چوبی پایدار و بادوام ایجاد شده است تا از تجربه نواختن با این گیتار بهترین استفاده را ببرید. گیتار کلاسیک یاماها CGS103A با گردن ناتو، رویه صنوبر است. در حالی که پشت و دو طرف آن مرانتی هستند. اگر به دنبال یک گیتار حرفه ای با کیفیت و مقرون به صرفه هستید، ما شما را تشویق می کنیم که این گیتار را مد نظر قرار دهید زیرا این گیتار شامل تمام چیزهایی است که شما از یک گیتار کلاسیک انتظار دارید.

17
 

 

17. گیتار کلاسیک Ibanez GA6CE

آیبانز یک مارک محبوب در بازار گیتار است که به دلیل ارائه گیتارهای کلاسیک با قیمت مناسب محبوبیت خود را کسب کرد. و اگر شما به دنبال خرید یک گیتار مقاوم هستید که برای چندین سال دوام بیاورد، اما در عین حال می خواهید یک قیمت عادلانه داشته باشد می توانیم بگوییم که محصول زیر بهترین انتخاب برای شما است. گیتار کلاسیک شش سیمه Ibanez با ظاهری شیک و سنتی ارائه می شود. پشت و کناره ها از چوب ماهاگونی درجه یک ساخته شده اند.

و قسمت صنوبر اجازه مانورهای ساده هنگام بازی را می دهد. ما معتقدیم که این یک گیتار عالی برای هر نوازنده گیتار متوسط ​​یا با تجربه است و می تواند برای مبتدیان نیز مفید باشد. بهترین نکته در مورد این گیتار این است که با طراحی عالی شبیه به گیتارهای گران قیمت در بازار ارائه می شود و از این رو سرمایه بزرگی برای هرکسی است که مشتاق تسلط بر یک گیتار کلاسیک ساده و در عین حال جذاب می باشد.

 

18
 

 

 

 

 

 

 

 

guitaro.logo_

گیتارو

گیتارو مرکز تخصصی خرید انواع گیتار با ارزانترین قیمت در ایران و ارسال فوری به سراسر کشور همراه با مشاوره و راهنمای خرید جهت انتخاب بهترین گیتار

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *